Gazella 2030 Buhar Jeneratörlü Ütü

Gazella 2030 Buhar Jeneratörlü Ütü

Gazella Süper Mini Buhar Jeneratörlü ütü, beş ayrı emniyet sistemi ve güçlü buhar basıncı ile kırışıkları bir dert olmaktan çıkartıyor. Dikey ütüleme ile yerinden çıkarmadan perde, askısından almadan kıyafet ütüleyebileceğiniz Gazella 2030 ütüsü oldukça hafif. 1 Litrelik kazan, içindeki paslanmaz çelik ve ütünün emniyet sistemleri ile elektrik tasarrufuna da katkı sağlıyor. Tabanı Inox olan ütü ile işiniz kolaylaşıyor ve hızlanıyor. Kazan ve ütü üzerinde, suyun bittiğine dair uyarı ışığı ve ütüye hazır olduğuna dair buhar hazır uyarı ışığı bulunuyor.

 

Dikey ütü kolaylığı

Gazella SPR/MN 2030 1250 Watt Buhar Jeneratörlü Ütü - Beyaz, dikey ütüleme kolaylığının yanı sıra hızlı ısınması ve buhar hazırlık süresi ile büyük kolaylık sağlıyor.

  • Kazan kapasitesi: 1 Litre
  • Buhar hazırlık süresi: 7 dakika
  • Paslanmaz kaygan taban ile pratik ve hızlı ütü imkanı.
  • Su takviyesiz 1.5 saat ütüleme süresi.

 

Ergonomi ve estetik

Ütü, ergonomik tutuşa ve estetik görünüme sahip. Termoplastik beyaz gövdesi, yumuşak pastel tonlardaki yeşil renkle tamamlanıyor. Kumaşın tipine göre ayarlanabilen sıcaklık kontrol düğmesi ise kullanım kolaylığı sağlıyor.

  • Buhar basıncı: 2.5 bar
  • Buhar debisi: 70 gr / dakika
  • Taban: Inox
  • Kazan Rezistansı Gücü: 1000 W
  • Ütü Rezistansı Gücü: 800 W

 

Kutu İçeriği

Elektrik kablosu ile birbirine bağlı olan ütü ve su kazanı bulunuyor.

 

Gazella Ütü

20 yıla yakın bir süredir buharlı ütüleme sistemleri üreten Gazella Ütü, konularında uzman araştırma ve üretim grubu ile üstün kalite, hizmette dürüstlük prensipleriyle hizmet vermektedir.

 

Kullanımı kolay, buharı kuvvetli ütü

Gazella 2030 Buhar Jeneratörlü Ütü, tüm kırışıklar üzerinde dikey ve yatay olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Kuvvetli buhar debisi, perdelere kadar tüm kırışıklıkları düzleştirme özelliğine sahiptir. Ütü işini kolylaştırmak için Gazella SPR/MN 2030 1250 Watt Buhar Jeneratörlü Ütü - Beyaz, ürününü hemen sipariş verebilirsiniz.

 


Kazan Kapasitesi: 1 Litre Kazan Rezistansı: 1250 W Ütü Rezistansı: 800 W Elektrik Sarfiyatı: 1.2 kW / saat Buhar Basıncı: 2,5 Bar Emniyet Ventili, Presostat, Kazan Termostatı, Ütü Termostatı, Kazan sigorta, Ütü Sigorta şeklinde 5 farklı emniyet sistemi vardır. %80 elektrik tasarrufu yapar. Kireçlenmeye karşı özel paslanmaz kazanı ütünün ömrünü uzatır. Sürekli ve güçlü buhar basıncı en zorlu kırışıklıkları kolayca açar.Dikey ütüleme ile perdelerinizi, askıdaki giysilerinizi ve hassas kumaşları mükemmel bir sonuçla ütüler. Paslanmaz Inox taban ile süper kayganlık verir. Su yok ikaz lambası var. Buhar Hazır ikaz lambası var. 70 gr / dakika buhar debisi ile harika ütülere imkan sağlar.
Diğer Özellikler
Stok KoduHBV00000BR1I3
MarkaGazella
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
HBV00000BR1I3
                                                                                                                                                                     Sevdik Dikiş Makina ve Aksesuarları 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.