Gazella SPR/MN-2030 Süper Mini Buhar Kazanlı Ütü

Gazella SPR/MN-2030 Süper Mini Buhar Kazanlı Ütü

Emniyet ve kontrol sistemleri ile donatılan ?Gazella ?SPR/MN 2030 800 W süper mini buhar kazanlı ütü - beyaz / yeşil güvenli kullanım şartları arayan ev kullanıcılarınca tercih ediliyor.

Sürekli ve Güçlü Buhar Basıncı

Su takviyesi olmadan, bir buçuk saat kesintisiz ütü yapma kapasitesi sunuyor. Cihazda altı adet farklı emniyet ve kontrol sistemi bulunuyor. Dikey ütüleme fonksiyonu askıdaki giysileri, hassas kumaşları ve perdeleri ütüleme imkanı veriyor. Kireçlenmeye karşı dayanıklı özel paslanmaz kazan ütü performansını ve kullanım kalitesini arttırıyor.

Fonksiyonel Teknik Özellikler

?Gazella ?SPR/MN 2030 800 W süper mini buhar kazanlı ütü - beyaz / yeşil, fonksiyonel teknik özellikleri ile öne çıkıyor.

Taban: Inox Ütü Rezistansı / Kazan Rezistansı: 800 ?W/1250 W Sürekli Buhar / Şok Buhar ?(gr/dk): Evet / 120 g /dk Su Doldurma Kapasitesi: 1.2 L Buhar Hazır İkaz Lambası: Var Su Yok İkaz Lambası: Var Elektrik Sarfiyatı: 1,1 kW Buhar Basıncı: 3 Bar

Göze Hitap Eden Şık Tasarım

Şık tasarımıyla göze de hitap eden ürünün ambalajından; ?Gazella mini ütü, buhar kazanı, huni, kullanım kılavuzu ve diğer belgeler çıkıyor.

Sürekli Gelişen ve Yenilenen Kalite

İmalatçı olarak makine sektörüne giren ?Silter, ticari hayatına 1983?de başladı. 1999 yılında ev tipi ?Gazella serisi piyasaya sürüldü. Kurulduğu günden beri büyümeye ve gelişmeye devam eden markanın ürünleri yurt içinde ve yurt dışında satışa sunuyor.

Güvenli ve Tasarruflu Enerji Kullanımı

Ütüleme zamanını üçte bire indiren işlevselliği, emniyet kapağı, kazan termostatı ve sigortası, emniyetli basınç şalteri, ütü termostatı ve ütü sigortasıyla altı farklı kontrol ve güvenlik sistemi, ütü kullanım koşullarını güvenlik altına alıyor. %80 enerjitasarrufu sunan ?Gazella ?SPR/MN 2030 800 W süper mini buhar kazanlı ütü modeli, ev işlerinde yardımcı olmak için sizleri bekliyor.


1250W kazan rezistansı, 800W ütü rezistansı1.1 kw elektrik sarfiyatı3 bar buhar basıncıSu takviyesiz 1,5 saat ütülemeŞık dizaynlı beyaz, plastik gövdeÜtüleme zamanını üçte bire indiren eşsiz özellik6 farklı emniyet ve kontol sistemi Emniyet ventili, Kazan termostatı, Kazan sigortası, Emniyet Basınç şalteri(Prosestat), Ütü Termostatı, Ütü sigortası%80 elektrik tasarrufuKireçlenmeye karşı özel paslanmaz kazanSürekli ve güçlü buhar basıncıDikey ütüleme ile perdelerinizi, askıdaki giysilerinizi ve hassas kumaşları mükemmel bir sonuçta ütülenirPaslanmaz Inox taban ile süper kayganlık ve ergonomik sap dizayn ile son derece hafif ütüSu yok ikaz lambasıBuhar hazır ikaz lambası120 gr/dk buhar debisi
Diğer Özellikler
Stok KoduEVGAZSPRMN2030
MarkaGazella
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
0000000002030
                                                                                                                                                                     Sevdik Dikiş Makina ve Aksesuarları 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.