Hi-Text Permanent M. Kesik Uçlu Siyah 830PC 12'li

Hı-Text Permanent M. Kesik Uçlu Siyah 830Pc 12'li

Hi-Text, özellikle tükenmez kalem, permanent markörler, beyaz yazı tahtası kalemleri, fosforlu kalemler ve son olarak da OHP permanent marker leri ile Türk tüketicisine 20 yılldır İtalyan kalitesini sunar. Hi-text,çevreci yepyeni ürünleri ile daha uzun yıllar Türk tüketicisine hizmet etmeyi vaat ediyor.

Hi-Text Koli Kalemi Kesik Uçlu Permanent (830C), ister plastiğe, ister kartona, ister cama, aklınıza gelebilecek her yere, her şekilde kullanabileceğiniz yuvarlak uçlu, çabuk kuruyan koli kalemidir. Üstelik diğer permanent kalemi fiyatları göz önüne alındığında, en ekonomik seçeneklerden biri haline geliyor. Kaliteli keçesi ve yumuşak yazımı olanHi-Text 830B Yuvarlak Uçlu Permanent Koli Kaleminin hafif kokulu bir mürekkebi vardır. Kesik uçludur ve 1-5 mm arası çizim kalınlığındadır.

Hemenhementümyüzeylerdeuygulanabilir (cam, seramik, porselen, plastik, deri, kağıt, karton, vs ) Sabit mürekkep İşaretleme ve çizim için idealdir Suya dayanıklıdır, silinmez, solmaz Dış mekanda da kullanılabilir Isıya ve korozyona karşı dayanıklıdır Paket içi 12 adet 1 - 5 mm uç kalınlığı Kesik uç Siyah renk

Diğer Özellikler
Stok Kodu34915K
MarkaHi-Text
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
000000034915k
                                                                                                                                                                     Sevdik Dikiş Makina ve Aksesuarları 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.