Magma 3,5 Lt Profosyonel Ütü

Magma 3,5 Lt Profosyonel Ütü

Magma 3,5 Lt profesyonel ütü, uzun kullanımlı ürün arayanların tercihleri arasında yer alır. 3,5 litrelik geniş su deposuna sahip olan Magma 3,5 Lt profesyonel ütü, endüstriyel işlemler için de uygundur. Konfeksiyon atölyelerinden terzilere, otellerden hastanelere kadar farklı alanlarda kolayca kullanılabilir.

Küçük Ebat ve Yüksek Performans

- Portatiftir ve istenilen yere taşınma imkanı sunar.

- Küçük ebatta olması, kullanım kolaylığı sağlar ve daha az yer kaplar.

- Sürekli, güçlü buhar gücü ile elbiselerinizi askıdayken de ütüleyebilir, kol gücüne gerek kalmadan kırışıklıkları anında yok edebilirsiniz. Böylece ütüleme süreniz kısalır ve mükemmel bir ütüleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

- Ütünün özel paslanmaz çelik buhar kazanı, kireç oluşumuna engel olur. Kireçlenme ile oluşabilecek sorunların da önüne geçilmiş olur.

- Beş farklı emniyet sistemi ile ütüleme işleminizi, yüksek seviyede güvenlik ile yapabilirsiniz.

İleri Seviye Teknik Beceriler

Su kapasitesi: 3,5 litre

Buhar basıcı: 2,5 bar

Su bitti sesli ikaz ve su bitti görsel ikaz: Var

Dikey ütüleme: Evet

Profesyonel Ütü Kutu İçeriği

Ürünün kutusu içerisinde özel paslanmaz çelik kazanı, Magma 3,5 Lt profesyonel ütü ve kullanım kılavuzu yer alır. Paslanmaz çelik tabana sahip olan ütüyü, uzun yıllar kullanabilirsiniz.

İleri Ütüleme Sistemleri Sunan Bir Marka: Silter

1983 yılında faaliyete geçen Silter, ileri ütüleme sistemleri ile ürünler sunar. Ürünleri arasında yer alan ütülerin kullanım amaçlarına göre farklı çeşitleri yer alır.

Uzun Süre Kullanım Ömrü Arayanlara

Silter Magma 3,5 Lt profesyonel ütü;uzun süre kullanım ömrü ve fazla yer kaplamayan ürün arayanlara hitap ediyor. 3,5 litre geniş su deposuna sahip olan profesyonel ütü ile siz de ütüleme işlemlerinizi kesintisiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.


Magma Profesyonel Ütü, 3.5 litrelik geniş su deposu ile birlikte uzun süre kullanılabilir ve endüstriyel işlemleriniz için uygundur.Paslanmaz çelik tabanı ile uzun yıllar kullanılabilir bir üründür.Ev tipi de kullanılabilir.Küçük ebatlı olması sayesinde çok fazla yer kaplamaz.Sürekli ve güçlü buhar sayesinde sizi yormadan kırışıklıkları açmanıza yardımcı olur.Dikey ütüleme sayesinde askıdaki ürünleri ütülemeniz de kolaydır.Işıklı uyarı sistemi mevcuttur.3.5 litrelik deposu sayesinde uzun süreli kesintisiz ütü yapmak mümkündür.
Diğer Özellikler
Stok KoduHBV000004FZ4F
MarkaMagma
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
8694804101035
                                                                                                                                                                     Sevdik Dikiş Makina ve Aksesuarları 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.