PELİKAN YAPIŞTIRICI PELİGOM NO:11 90GR 337900

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
PlatinPuan : 16.103
Fiyat:
20,00 TL

PELİKAN YAPIŞTIRICI PELİGOM NO:11 90GR 337900

Pelikan Peligom No:11 sıvıyapıştırıcı, çeşitli malzemeleri yapıştırmak için çok amaçlı olarak kullanılabilen kuvvetli yapıştırıcılardan biridir. Farklı yüzeyler arasında yüksek yapışma gücü ve hızlı kuruma özelliği ile öne çıkan Peligom No:11kâğıt, fotoğraf, ağaç, deri, kumaş, cam, porselen ve benzeri yüzeylerde kullanılabilir. Aynı türden ya da farklı türdeki malzemeleri yapıştırmak içintercih edilebilir.

Kullanım Faydaları

Poligom No:11 solvent içeren, sıvı ve oldukça güçlü bir yapıştırıcıdır. Tadilat işlemleri ve el sanatları için çok yönlü uygulama olanağı sunar. Solvent içeren formülü ile hızlı kuruma ve yüksek yapışma performansına sahiptir. Sert cisimler üzerine ince bir kat olarak uygulanır. İlk katın kuruması beklenir. Daha sonra ikinci kat sürülür ve yapıştırılmak istenen nesne ya da obje sıkıştırılarak sabitlenir. Plastik veya metalin yapıştırılmasında, birbirine yapışacak parçalara hafif bir zımpara uygulaması yapmakdaha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir.

Teknik Özellikler

90 gramlık, metal tüpambalajda satışa sunulur. Uçucu ve yüksek derecede yanıcı solventler içerdiğinden, yetişkinlerin kullanabileceği bir üründür. Güvenli kullanım için saklama sırasında veya yapıştırıcı ile çalışırken gereken önlemler alınmalıdır. + 5 ° C'nin altındaki sıcaklıklarda kullanılması önerilmez. Yapıştırılacak malzemeler temiz ve kuru olmalı, yağdan ve tozdan arındırılmalıdır. Yapıştırıcı ile çalışırken ısı ve ateş kaynaklarına yakın olmamaya dikkat edin. Islak yapıştırıcı lekelerini kurumasını beklemeden hemen çıkarın. Kurumuş lekeleri aseton ile temizlemeyi deneyin.

Pelikan Hakkında

Premium kategorisindeki ürün yelpazesiyle, 125 yıldan uzun bir süredirAlman markası geleneğini yansıtan Pelikan, dünyanın önde gelen mürekkep ve kırtasiye ürünleri markalarından biridir. Güzel yazı, profesyonel yazı, boyama ve el sanatları, ofis sarf malzemeleri ve yazıcı aksesuarları başta olmak üzere geniş bir ürün portföyüne sahiptir.


Peligom çok amaçlı yapıştırıcı.
Kağıt, fotoğraf, ağaç, deri, kumaş, cam, porselen ve benzeri içindir.
Sert cisimler üzerine önce ince bir kat sürülür, kuruması beklenir, ikinci kat sürülür ve sıkıştırılır.
DİKKAT!: Yanıcı ve tahriş edici maddedir.

Diğer Özellikler
Stok KoduOFISPELIG177822
MarkaPelikan
Stok DurumuVar
4012700337900
                                                                                                                                                                     Sevdik Dikiş Makina ve Aksesuarları 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.