Silter Süper Min 2 Lt Profosyonel Ütü

Silter Süper Min 2 Lt Profosyonel Ütü

Profesyonel iş alanlarında kullanılmak üzere tasarlanan Silter Süper Mini Profesyonel Ütü portatif tasarımı sayesinde istenilen yere kolaylıkla taşınabilir ve az yer kaplar. Konfeksiyon atölyeleri, kuru temizleme ve terzi gibi profesyonel iş alanlarında pratik ve hızlı kullanımıyla kolaylık sağlar.

Pratik Kullanım ve Enerji Tasarrufu

Düşük güç tüketimi ve hızı hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlar. Buharı 8 dakika içinde hazır olarak kullanılırken rahat bir şekilde ütü yapılmasına olanak tanır. Ütüdeki özel güvenlik önlemleri sayesinde kıyafetlerinizi güvenle ütüleyebilirsiniz. Ütünün gövdesinde bulunan manometre ile buhar basıncı takibi yapılır. Kazan, ütü termostatı, kazan basınç şalteri, kazan sigortası ve emniyet ventili üründe bulunan emniyet sistemleridir. Ürün gövdesinde bulunan ışıklı uyarı düğmeleri anlaşılırdır. Ütünün saç gövdesi oldukça dayanıklı ve paslanmalara karşı korunaklıdır. Buhar kazanı, özel paslanmaz çelikten üretildiği için kireç oluşumuna engel olur. Bu ütü, iki litrelik buhar kazanı ile uzun süre su eklemeden kullanılabilir. El ütüsü tasarımı ergonomik yapıdadır. Hafifliği nedeniyle fazla güç harcamadan ütü yapmaya elverişlidir. Dikey ütüleme özelliği ile kıyafetler askıda ütülenebilir.

Güçlü Teknik Özellikler

Ütü Taban Malzemesi: Alüminyum

Güç: 1800 Watt

Sürekli Buhar: 100 gr/dk

Su Doldurma Kapasitesi: 2 Litre

Buhar Basıncı: 2.5 Bar

Kutu İçeriği
Ürünün kutu içeriğinde Silter Süper Mini 2 Lt Profesyonel HBV000004FZ4N 1800W Buhar Kazanlı Ütü, kullanım kılavuzu ve garanti belgesi bulunur.

Kaliteli ve Yerli Firma
Silter markası, Türkiye?de 1983 yılında Makina sektöründe imalata başladı. Firma, 1987 yılında ilk endüstriyel tip buharlı ütüyü piyasaya sundu. Geçmişten bugüne ürün çeşitliliğini artıran marka, 40 farklı endüstriyel el ütüsü çeşidine sahiptir.

Kullanım Özellikleri

Silter Süper Mini 2 Lt Profesyonel HBV000004FZ4N 1800W Buhar Kazanlı Ütü güçlü özellikleri, dayanıklı ve korunaklı yapısı ile ön plana çıkar.


Silter Süper Mini 2 Litrelik profesyonel ütü endüstriyel işleriniz için idealdir. Kaygan zemini, geniş su hacmi ile uzun süreli ütü işlemi yapabilirsiniz. Ergonomik yapısıyla profesyonel işlemlerinizde harika sonuçlar verir.

Diğer Özellikler
Stok KoduHBV000004FZ4N
MarkaSilter
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
8694804102032
                                                                                                                                                                     Sevdik Dikiş Makina ve Aksesuarları 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.